Sobí mech finský čistěný premium tm. zelený

169 Kč
Skladem (1 ks)

Čištěný mech má oddělené hlavy, kratší kořenovou vrstvu a menší množství nečistot než běžný norský mech. 

Stabilizovaný mech získáváme přímo od zahraničních výrobců ze skandinávských zemí.

 

Jaký je to mech?

Mech dutohlávka sobí, stabilizovaný, preparovaný. Díky procesům stabilizace a preparace lze zachovat originální vzhled mechu a jeho měkkost. Barviva dodávají příjemnou barvu, ideálně rozjasňují místnosti a moderní „betonové“ interiéry, kterým dodávají efekt souznění s přírodou. Náš stabilizovaný mech dutohlávka sobí pochází ze skandinávských zemí, je předběžně očištěn, má malé množství nečistot z lesa. Sobí mech je lesní porost, který je barven a podroben procesu stabilizace, aby mohl dlouhou dobu lahodit našemu oku na stěnách nebo v mechových kompozicích.

 

Kde všude mohu mech použít?

Mech dutohlávka sobí (sobí mech) nachází uplatnění v designu a dekoratérství, floristice i architektuře při výzdobě interiérů. S ohledem na snadnou aplikaci, bezobslužný charakter a krásnou zelenou jarní barvu nachází uplatnění jako hlavní prvek při tvorbě prvků výzdoby a dekorací, jako: mechový obraz, mechový panel, logo z mechu, stěna z mechu, protihlukové stěny nebo bižuterie z mechu. Panely ze sobího mechu na stěnu (mechové stěny) jsou nejčastější výzdobou moderního interiéru, ideálně ladící s architektonickým betonem. Panely z mechu se hodí do každého interiéru, jako součást dekorace v domech, restauracích, barech, provozech SPA, kosmetických salonech, kancelářích, obchodních centrech. Mechový panel oživí i tu nejsurovější místnost a dodá jí ekologický a přirozený výraz.

Je mech vhodný do kanceláře?

Mechový panel se v kancelářských prostorech často používá jako přepážka nebo dělicí stěna mezi kancelářskými stoly nebo jednotlivými pracovišti. Stěna z mechu má protihlukové vlastnosti – akustická izolace. Dodatečnou výhodou je živá zelená barva a přirozený vzhled, který dodává pocit kontaktu s přírodou, což má vliv na lepší náladu a pohodu.

Mohu tento mech kombinovat s jinými?

Barva je živá a ideálně ladí s jinými barvami a druhy mechu z naší nabídky. Ideálně se hodí jako výplň do stěn z kopečkového mechu. Mech lze na nástěnných panelech z mechu a obrazech z mechu kombinovat s jinými barvami mechu.  Při tvorbě kompozice lze kombinovat kopečkový mech, sobí mech, tmavě zelený kopečkový mech a vytvářet tak vzory s různou texturou a barvou.

Je mech umělý?

Výrobek je zcela přírodní a byl ošetřen impregnací, barvu získal barvením přípravky přírodního původu, které jsou bezpečné pro lidi i prostředí.

Jak pečovat o mech?

Výrobek je šetrný k životnímu prostředí i lidem. Není nutné jej zalévat, střihat, hnojit. Je zcela bezobslužný. Je vhodný do většiny typů místností. Nevyžaduje přírodní ani umělé světlo. Aby si mech udržel svou barvu, strukturu a měkkost, stačí zajistit poměrně nízkou vlhkost vzduchu přibližně 40 - 60 %, která je standardní pro většinu běžných místností.

- Mech nepostřikujte vodou!

- V místnostech s mechem zajistěte vlhkost vzduchu, která po delší dobu nepřekračuje 80 %.

Mech je přírodní produkt. Jeho vzhled a barva se mohou lišit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váha: 30g

Barva: zelená

Původ: Finsko

Množství mechu pokryje zhruba 10x10cm plochy. Ideální na vyplnění teakové misky nebo jako dekorace na vánoční svícen. Z mechu jsou nádherné a velmi oblíbené mechové obrazy, fantazii se meze nekladou a mohou se použít různé barevné kombinace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené květiny
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení