POŠTOVNÉ JEN ZA 30,-Kč do konce května!

Suché plody šiška borovice natur

59 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Šišky z borovice vhodné k aranžování a dekoraci. Sušené šišky borovic si zachovávají ještě dlouho svoji typickou borovicovou vůni a provoní vám tak vnitřní obývací prostory. Vhodné pro venkovní použití, odolné vůči chladnému, mlhavému počasí. 

Velikost: 5-7 cm

Balení: 5-6 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení po 5-6ti kusech

Materiál: borovice přírodní, sušina. Sušeno na volném vzduchu. Není chemicky ošetřeno, ani lakováno. Můžete je při likvidaci použít na záhony jako mulč, do kompostu, na spálení v kamnech nebo grilování.

 

Šišky jsou dovezené z holandské burzy

 

Využití:

  • k dekoraci a aranžování,
  • oblíbené do aranžmá na zimní, vánoční a adventní dekorace,
  • zdobit věnce, koule, nádoby na aranžování - košíky, vázy, smaltované nádoby, džbány, keramické květináče, dřevěné truhlíky a krabice,
  • tip: samostatně lze ze šišek vyrobit stromek nebo věneček oba dozdobit různými přízdobami. Na výrobu věnce z borovicových šišek cca o Ø 25 cm budete potřebovat cca 30-35 ks šišek (záleží na velikosti šišek, z kterých budete věnec vázat. Obvykle může být toto množství menší.). Návod: jednotlivé borovicové šišky v řadě přikládejte k sobě vždy obráceně. Pevně stáhněte vázacím drátem. Můžete využít i lepicí tyčinky z tavicí pistole. Dozdobte přízdobami a větvičkami jehličnanů.
  • Borovicové šišky lze připevnit pomocí lepicí pistolearanžovacího drátupřírodního lýka (rafie).