Doprava a platba

Ceník a možnosti dopravy:

 

1) PPL PRIVATE ( KURÝRNÍ SLUŽBA):     

Vámi oblíbená kurýrní služba, která doručí Vaší zásilku až k Vašim dveřím. V den doručení Vám kurýr zašle sms zprávu s informacemi a doručení a telefonním číslem na řidiče pro případnou domluvu. Zásilka je pojištěná a jedná se o nejrychlejší způsob dopravy Vašich vybraných pokladů. 

Cena PPL Private je 159,- Kč 

 

2) PARCELSHOP - VÝDEJNÍ MÍSTO:          

Služba Parcelshop výdejní místo je možností pro uložení Vaší zásilky na Vámi vybraném místě kde si můžete zásilku pohodlně vyzvednout třeba při cestě z práce. Službu Parcelshop provozuje kurýrní služba PPL, která Vás detailně informuje o cestě Vaší zásilky.

Cena doručení na Parcelshop - výdejní místo je 89,- Kč

 

3)  ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO:   

Dále spolupracujeme se společností Zásilkovna, která má v současnosti více než 4900 poboček po celé ČR.

Svojí objednávku si pohodlně vyzvednete v čase, který Vám bude plně vyhovovat. Zásilkovna Vás bude o cestě Vašeho balíčku informovat a jakmile bude doručen na Vámi zvolené výdejní místo, tak budete informování sms zprávou. 

Zásilkovnou zasíláme pouze objednávky do 5 kg s max. součtem rozměrů 120 cm. 

Cena doručení Zásilkovna.cz - výdejní místo je 79,- Kč  

 

4) BALÍKOVNA - výdejní místo

Spolupracujeme s Českou poštou formou Balíkovny - výdejní místo cena je 79,-Kč

 

5) Osobní předání

Rádi se s Vámi potkáme po předchozí domluvě u nás ve Velkých Karlovicích - zdarma.

 

Ceník a možnosti platby:

 

1)  PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM:

Vaší objednávku můžete uhradit běžným bankovním převodem z Vašeho internetového bankovnictví nebo poštovní poukázkou na náš účet vedený u AIRBANK banky. Číslo účtu: 1402311025/3030 a jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, které jsme Vám zaslali emailem při potvrzení objednávky. Platba bankovním převodem je zdarma.

     

2) THE PAY - PLATBA PLATEBNÍ KARTOU, RYCHLÝ ON LINE PŘEVOD:

Vaši objednávku můžete také uhradit platební kartou nebo rychlým on line převodem pomocí zabezpečené platební brány The Pay.

Nemusíte se bát o Vaše údaje, jelikož platební brána je zabezpečena tak, aby jste byli na 100% chráněni a Vaše údaje jsou tak plně v bezpečí. 

Cena platby je zdarmaVeškeré poplatky hradíme výhradně my.

 

3) PLATBA DOBÍRKOU PŘI PŘEVZETÍ ZÁSILKY:

Vaší objednávku můžete uhradit dobírkou při převzetí zásilky. Balíček zasíláme kurýrní službou PPL nebo Zásilkovnou, která Vám balíček doručí až k Vašim dveřím nebo na výdejní místo Parcelshop nebo na výdejní místo Zásilkovny, kde můžete uhradit zásilku platební kartou nebo v hotovosti.

Platba dobírkou při převzetí zásilky je zpoplatněna částkou 39,- Kč

 

Prosíme, berte na vědomí, že za každou expedovanou zásilkou stojí práce mnoha lidí, spotřeba materiálu a balících potřeb. Proto prosíme, v případě, že jste si rozmysleli nákup, aby jste nás neprodleně kontaktovali emailem nebo telefonicky max. do 2 hod od objednání, aby jsme mohli objednávku stornovat. Více o platbě dobírkou při převzetí zásilky najdete v obchodních podmínkách

Kontakt pro stornování objednávky je:

Email:  info@wallachia-decor.cz

Tel:      728 640 050