UPOZORNĚNÍ - minimální cena objednávky je 500,-Kč

Craspedia bělená

149 Kč
Skladem

Craspedia pokračuje v květu, i když je sušená: paličky, velmi oblíbené jako zahradní květina, budou vrcholem vaší dekorace se suchými trávami. Dlouhé stonky se ručně sbírají, suší a jemně bělí, aby se získal rovnoměrný krémový tón.

Navrhněte obývací pokoj se suchým květinářstvím opravdu vkusně! Zatímco péřovité okrasné trávy dodávají suchému buketu hojnost, kulaté hlávky atraktivní sušené craspedie přinášejí světlé skvrny. Ale i v aranžmá poskytují paličky vizuální efekt překvapení. Brčka můžete buď vystavit ve váze, nebo je zkrátit a vytvořit z jedné paličky v malé váze třešničku na dortu pro vaši suchou dekoraci.

Tento nápad je obzvláště úžasný v restauraci nebo se svatební výzdobou jako dekorace stolu na všech stolech. Pak sušenou paličku obklopte barevnými nebo vybělenými přírodními předměty.

Upozornění: Jedná se o přírodní produkt ! To znamená, že výrobek podléhá přirozeným výkyvům, a proto se může od uvedených rozměrů lišit ve tvaru, barvě, velikosti, šířce, délce a průměru! Uvedená hmotnost se vztahuje na hmotnost v den balení. Hmotnost může kolísat v důsledku kontaktu s vlhkostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení: 5 kusů
Velikost : cca 55-60 cm
Barva : krémová
Materiál : Craspedia sušená, bělená